سبک خودرا انتخاب کنبد

طرح بندی خودرا انتخاب کبنید

طرح رنگی

جوانسازی-صورت

از بین بردن خط اخم

برای اینکه بخواهید چین و چروک های صورت را از بین ببرید  روش هایی وجود دارد که باعث پر کردن چروک ها شده و چین ها را مخفی می کند . برای اینکه بخواهید هر کدام از این روش هارا انتخاب کنید در ابتدا باید در کلینیک زیبایی نزد نتخصص پوست رفته تا بهترین روش برای شما انتخاب شود .

تزریق ژل

معمولا برای چروک های عمیق از روش هایی همچون تزریق چربی و تزریق زل استفاده می شود .برای تزریق ژل  از پر کننده های هیالورونیک استفاده می شود که  از نظر بیولوژیک با بدن سازگاری دارد .این ماده به بافت های بدن جذب می شود و بعد از گذشت مدتی جذب بدن می شود.در ساختمان طبیعی پوست هیالورونیک وجود دارد که باعث لطیفی و  سفتی می شود.زمانی که سن افزایش پیدا می کند مقدار تولید هیالورونیک  اسید در بافت کمتر می شود و در نهایت پوست افتاده و شل شده و چین و چروک ها در پوست نمایان می شوند

جوانسازی-صورت

تزریق چربی

ایده تزریق کردن چربی تاریخچه قدیمی دارد ولی انجام آن تقریبا روشی جدید می باشد.در روش تزریق چربی ، چربی از یک قسمت از بدن مانند شکم، بالای ران ها و باسن و یا سایر نواحی گرفته می شود و به صورت تزریق می شود. تزریق چربی می تواند به تنهایی یا همراه با عمل های دیگر چون لیفت صورت و ابرو انجام شود.

تزریق چربی علاوه زیبا سازی صورت و از بین بردن چین و چروک ها، کاربردهای بسیار دیگری نیز دارد و حتی می تواند جنبه درمانی داشته باشد و برای درمان آسیب دیدگی بافتی بعد از پرتودرمانی کاربرد داشته باشد.

تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس یکی از شیوه های موثر برای از بین بردن جای اخم و خنده در صورت است ، بوتاکس خطوط سطحی صورت را که در حالت عادی دیده نمی شوند از بین می برد ، بوتاکس با تضعیف عضلات و در نهایت فلج کردن عصب های اخم باعث می شود که خطوط جدید ایجاد نشوند و در نهایت نیز خطوط قبلی از بین بروند . اما این روش معمولا برای  اینکه از به وجود امدن چروک ها جلوگیری شود استفاده می شود زیرا حرکت عضله های پیشانی را متوقف می کند .

با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی مروارید زیتون

 

اطلاعات نویسنده

morvarid

هیچ نظری وجود ندارد

ارسال دیدگاه

دو × 1 =